DeVilbiss BLUE

DeVilbiss BLUE

Fikir aşamasından tamamlanmasına kadar , bir CPAP cihazının tüm dünyadaki hastalara en iyi gece uykusunu elde etmelerine nasıl yardımcı olabilir diye tekrar bir göz attık.

DeVilbiss Blue serisi mükemmel performans maksimum konfor ve optimum hasta izlemi imkanı sunmak için uyku teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanmaktadır.

Daha etkili tedavi için daha fazla algılama…

DeVilbiss Blue ile performans ve veride yeni bir seviye. Gelişmiş algoritmasından özel yapım sessiz motoruna, dünya genelinde hastalarına mümkün olan en iyi gece uykusunu almalarına yardımcı olması için DeVilbiss Blue’yu tasarladık.

DeVilbiss Blue yenilikçi özellikleri; PulseDose nemlendirme, SmartFlex ve Flow Rounding dahil CPAP tedavisini optimize etmek ve hasta konforunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Hastaların uyum içinde optimum CPAP tedavisini  aldığından emin olmak hayati önem taşımaktadır. DeVilbiss Blue ile tedavi verilerinin bağlantısını ve transferini yapmak, analiz etmek için birçok yol vardır. Kablosuz bağlantı seçeneklerimiz, hastaların ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek için uzaktan ve anında CPAP ayarlarının değiştirilmesine imkan sağlar.

Performans

Deep Blue

DeVilbiss Blue’nun yeni algoritması uykus sırasında yaşanan olayları tespit etmek ve bunlara cevap vermek için veri sağlamaya ve performansa yeni bir standart getiriyor. Geliştirilmiş hassasiyeti tüm solunumsal olayların tespiti için daha fazla bilgi elde etmek ve cevap vermede yeni bir seviye anlamına gelmektedir, bu da kullanıcıya en rahat uyku deneyimini sağlamaktadır. DeVilbiss Blue’nun güçlü algoritması basit Obstrüktif Uyku Apnesinden, daha karmaşık  durumlara kadar, Santral Uyku Apnesi ve Mix Uyku Apnesi hastalıklarının tespiti ve ayrıştırılmasına imkan vermektedir.
Hipopne, obstruktif apne, horlama, ekspirasyon soluğu, sızıntı, akış sınırlamaları, RERA, santral apne ve periyodik nefes DeVilbiss Blue ile tespit edilip rapora dökülebiliyor.

True Blue

Rakipsiz performansını kusursuz, stabil ve hala inanılmaz sessiz olan motorundan almaktadır. Bir CPAP’ın kalbinde onun fan motoru vardır. DeVilbiss Blue’yu zorlu gereksinimleri karşılamak üzere mühendislerimiz tarafından güçlü, stabil ve kusursuz basınçları sunmak için basştan aşağı özel bir fan motoru ile üretildi.

Clear Blue

Kolay kurulum, kolay kullanım. Büyük renkli ekranı ve sezgisel kontrol düğmesi , kurulumunda ve kullanımında DeVilbiss Blue’yu inanılmaz basit yapmktadır. Böylece SmartFlex ve Flow Rounding gibi fonksiyonların grafiksel  görüntülülerini yorumlamak ve ayarlamak kolay hale gelmektedir.

KONFOR

Cool Blue

Maksimum Konfor, damlacığa son!

PulseDose nemlendirme; burun tıkanıklığı, boğaz ve burun kuruluğu ile mücadele için DeVilbiss tarafından geliştirilen yeni bir tekniktir. Sadece nefes alma (inhalasyon) sırasında ısıtılmış nemli hava vererek çalışır. Pahalı ısıtmalı hortuma gerek olmadan bu özellik kullanıcıya maksimum konfor verirken, su tasarrufu ve borudaki damlacık oluşumunu engelleyerek en az 8 saat kesintisiz uyku sağlar.
PulseDose nemlendirme geleneksel ısıtıcılı nemlendirici ile karşılaştırıldığında daha az su tüketir. Opsiyonel aksesuar olarak hem standart hem de PulseDose nemlendiriciler ile sunuyoruz.

Bakım gerektirmiyor!

Düzenli filtre temizliğinden ayrı olarak, DeVilbiss Blue ömür boyu ücretsiz bakım için geliştirilmiştir. Her cihaz Somerset ve Pensilvanya’daki  yetenekli ve özverili DeVilbiss mühendisleri tarafından tasarlanmış , en yüksek kalitede imal edilmiş ve test edilmiştir.

BAĞLANTI

Connect Blue

İzleme ve herhangi bir durumda uyku tedavisini iyileştirilmesi OSAS hastalarının tedaviye uyumu bakımından hayati önem taşımaktadır. Herhangi bir değişiklik gerektiğinde ise verileri izleyebilmek  ve hızla cevap verebilmek daha iyi bir gece uykusu için  hasta uyumunu geliştirir. DeVilbiss Blue uyku tedavisini izlemek ve geliştirmede verileri almak ve iletmek için birçok yeni yönteme sahiptir.

Bluetooth Pulse Oksimetre YENİ !

DeVilbiss Blue CPAP ekranında bir Pulse Oksimetre ve SpO2 verisi görünür. SmartLink yazılımında analiz ve raporlama yapılması için DeVilbiss Blue’ daki oksimetre verileri 100 saate kadar saklanabilir.

Bluetooth Modem

Sağlık profesyonelinin güvenle analiz yapması için kablosuz veri gönderimi yapabilir. Cihaz ayarlarında değişiklik gerekirse, bu veriler hızla DeVilbiss Blue’ya geri iletilebilir.

SmartCode

Anahtar tedavi ölçümlerinin uzaktan iletilmesinde yenilikçi bir yol. Bu özellik sayesinde bir gecelikten, bir yıla kadar olan uyku verileriniz SmartCode ile kolayca iletebilir.

SmartCode Rx YENİ !

DeVilbiss Blue’da bir PC’ye doğrudan veya SD kart aracılığı ile veri gönderebilmeye ya da alabilmeye izin veren bir bağlantı noktası vardır.

Özellikler

Boyutlar (YxGxD)

9.4 x 15.5 x 15 cm

Ağırlık

CPAP 0.9 kg  / CPAP & Nemlendirici 1.75 kg

Basınç Aralığı

3-20 cm H2O

Sık Sorulan Sorular

 • DeVilbiss Blue hangi uyku olaylarını tespit edebilir?

  DeVilbiss Blue hipopne, obstrüktif apne, horlama, burundan nefes alıp ağızdan verme, maske kaçakları, akış limitlemeleri, RERA’lar, santral apne ve periyodik nefes alma olaylarını tespit eder.

 • DeVilbiss Blue Standard Plus ve Auto Plus arasındaki fark nedir?

  Her iki cihazda uyku olaylarını algılar ve raporlar, ancak Auto CPAP farklı olarak bu uyku olaylarına aktif olarak yanıt verir.

 • Cihazda bulunan alarm fonksiyonu ben cihazımı kullanmasam da çalışır mı?

  Cihaz elektriğe bağlı olduğu ve de alarm fonksiyonu ayarlı ve açık olduğu sürece CPAP tedavisinden bağımsız olarak çalışır.

 • DeVilbiss Blue cihazında SmartLink modülü nerede bulunuyor?

  Smart Link modülü artık cihaza entegre olarak içinde geliyor. Detaylı raporlama için ekstra bir parka takılmasına artık ihtiyaç yok.

 • PulseDose nemlendirici Standart Plus cihaz ile birlikte geliyor mu?

  Hayır. PulseDose nemlendirici bir aksesuar olup ayrıca satın alınması gerekmektedir.

 • DeVilbiss Blue ile birlikte ne tür bağlanabilirlik seçenekleri geliyor?

  The DeVilbiss Blue standart USB ve SD kart bağlantısı ile birlikte geliyor (SD kart pakete dahil değildir). Bluetooth modem, SmartCode RX ve SmartLink yazılımı istenildiği hallerde ayrıca aksesuar olarak satın alınabilmektedir.

 • DeVilbiss Blue CPAP cihazının fiyatı nedir?

  Devilbiss Blue fiyatını öğrenmek için lütfen İCE Özel Sağlık Hizmetleriyle irtibata geçiniz.

  Hemen Bilgi Almak İçin Tıklayın

Tanıtım Broşürü
Türkçe

Kullanım Kılavuzu
Türkçe

 

İce Özel Sağlık Hizmetleri

İce Özel Sağlık Hizmetleri web sitesi, ilgili hasta gruplarını bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.

Sosyal Ağlar:

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Adres:

  Kiremithane Mah. 4403 Sk. Tatlıcı Apt. No: 2/2 33010
  Akdeniz / Mersin

 • Telefon:

  +90 324 327 24 33 - +90 533 462 91 81

  bilgi@icemedikal.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi 08:30 - 18:00
Salı 08:30 - 18:00
Çarşamba 08:30 - 18:00
Perşembe 08:30 - 18:00
Cuma 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı